Skip to main content
Ünlü Markalarda %70'e Varan İndirimler Maslak Outlet'te sizi bekliyor!
buscemi-shoes-banner

Buscemi

Moda dünyasının vazgeçilmezlerinden biri de hiç kuşku yok ki ayakkabı sektörü… Özellikle kadınların tasarımlarıyla kombin ettikleri ayakkabı da kendi çapında moda dünyasının en büyük unsurlarından biri oldu. Bu sektör içinde uzun yıllar çalışan ve emek veren Jon Buscemi de bu sektörde geliştirdiği deneyim ve tecrübelerini Gourmet markasında edinip ardından da Buscemi adlı bir marka ile zirveye taşıyor. El yapımı olan ve İtalya’da üretilen ayakkabılar Dünya’da en yüksek kaliteye sahip.

DC Shoes‘da ve Girl Distribution paten sektöründe uzun yıllar çalışan ve alanında başarıya sahip olan Jon Buscemi tüm bu gelişmelerin ardından Gourmet’ten ayrılıp ardından kendi adını taşıyan Buscemi markasını kurdu ve tüm dünyaya tanıttı.

buscemi-logoAyakkabılarında üst kısmını kaliteli İtalyan derisi ile kaplayan ayakkabılarında bilek kısımlarında da 18 ayar altın kaplama uygulayan Jon Buscemi ayakkabı dünyasında yeni bir çığır açtı. Ayakkabılarında ayrıca magrom dış taban kullanan Buscemi, ayakkabı ile tam uyum sağlarken, bu ürünün kullanılması aynı zamanda dayanıklı olmasına da imkan sunuyor. Buscemi markalı ayakkabılar, lüks ve her model ayakkabının üretimi baş şehri olan İtalya Civitanova’da gerçekleştiriliyor. Golden Goose, Chanel ve daha bir çok popüler marka ile aynı fabrikada üretimi yapılan ayakkabı, Prada, II Bistonte ve Chanel gibi markaların da tedarikçileriyle çalışıyor.

Kendi markası Buscemi ayakkabının derilerini tasarımcı olan Jon Buscemi kendisi belirliyor ve seçimini yapıyor. Her aşamasıyla birebir ilgilenen ünlü modacı, sektördeki yerini biliyor ve bu durumdan son derece de memnun. Diğer yandan ayakkabı meraklıları için de yeni bir dünyanın kapılarını açmayı başaran Jon Buscemi, kadınlara ve erkeklere Buscemi markasını sunmaktan mutluluk duyuyor.

Ayakkabıların el yapımı olması da ayakkabıları son derece cazip kılarken, 18 ayar altın ile renklendirilmesi de ayrı bir hava katıyor. Satışı kısa bir süre sonra ülkemizde de sağlanacak olan markanın ayakkabıları meraklıları tarafından ilgi ile beklenirken, bundan böyle gözler bir yandan da ayaklarda olacak. Buscemi marka ayakkabı giymek ayrı bir stil ve tarz sahibi yapacak olan kadınlar, kombinlerinde ve ayakkabı seçimlerinde ne kadar daha ileri gidecekler hep birlikte göreceğiz.

Maslak Outlet

İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlediğimiz ürünlere hiçbir yerde karşılaşamayacağınız kampanyalar oluşturarak sizlere sunuyoruz. Haftalık olarak oluşturulan kampanyalarımızı takip edin, fırsatları kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.